o nas

Jesteśmy studiem graficznym z Gdańska. Projektujemy grafikę użytkową. Specjalizujemy się w identyfikacji wizualnej i brandingu. Pomagamy firmom i instytucjom się zmieniać. Sami też jesteśmy otwarci na zmiany. Myślimy projektowo.

Piotr Białas

Piotr Białas

Tata. Projektant graficzny, project manager, moderator design thinking. W każdej roli czuje się dobrze i każda w pewien sposób go określa. Lubi się uczyć i uczy innych. Na gdańskiej ASP wykłada podstawy liternictwa i typografii. Kiedyś robił szpagat.

 

Filip Piasecki

Filip Piasecki

Mąż Grażynki. Projektant graficzny. Specjalizuje się w projektowaniu znaków graficznych i identyfikacji wizualnej, a znak literniczy jest dla niego zawsze punktem wyjścia. W ramach współpracy z tata zbudował swoją markę – filip piasecki studio. Kiedy nie siedzi przed komputerem, siedzi na rowerze.

Małgorzata Brajner

Małgorzata Brajner

Mama. Aktorka Teatru Wybrzeże. Animatorka kultury. Zainicjowała cykliczne spotkania dla dzieci Gdańsk czyta dzieciom oraz powstanie spektaklu Ćwiczenia stylistyczne, Raymonda Queneau w teatrze BOTO w Sopocie. Prowadzi eventy, konferencje, użycza swojego głosu bohaterom filmów dla dzieci i młodzieży. Właściciel studia. Do projektowania się nie wtrąca.

Waldemar Ślefarski

Waldemar Ślefarski

Jest i go nie ma. Cały czas w ruchu. Nie sposób wymienić czym się zajmuje. Wczoraj się widzieliśmy, a dzisiaj jest we Frankfurcie na największych w Europie targach spożywczych, pojutrze gra koncert w Beijingu, a zaraz jak wróci to ugotuje bigos dla swojej rodziny. W studio pisze teksty, wymyśla nazwy, służy radą i mocno trzyma za nas kciuki. Tata.

Tamara Kwiatkowska

Tamara Kwiatkowska

Freelancerka, absolwentka i studentka grafiki na ASP w Gdańsku. Mieszka trochę tu, a trochę tam. Pracuje trochę z nami, a trochę z innymi. Na co dzień zajmuje się projektowaniem graficznym, ilustracją i swoim kotem. Aktualnie czeka na największą przygodę życia – bycie mamą.