tatastudio

Tatastudio

Logotyp, opakowanie, publikacja książkowa, broszura, projektowanie www – grafika użytkowa ma wiele twarzy. Małe, średnie, duże przedsiębiorstwa, instytucje kultury i instytucje pożytku publicznego – każda z nich posługuje się inną formą komunikacji. Klient i użytkownik każdej znacznie się różni. Wszystkie instytucje łączy jednak jedno: chcą by ich projekt graficzny doskonale spełniał swoją rolę. Był równie funkcjonalny, co estetyczny i czytelny.

Był sumą doświadczenia klienta i wiedzy projektanta.

Rozumiemy, że każdy ma swój cel. Naszym celem jest projektowanie na wysokim poziomie oraz rzetelna komunikacja z klientem.

W Tatastudio wierzymy, że relacja biznesowa może być trochę jak rodzinna: pełna zrozumienia i zaufania. W końcu o dobre zwyczaje trzeba dbać – bo wracają. Staramy się więc wyjść naprzeciw potrzebom klienta. Wysłuchać. Proponować. Sprawić, że projekt jest dopięty na ostatni guzik i gotowy na trudne realia rynku.

Niezależnie od tego, czy zlecenie dotyczy obszernej publikacji czy serii niewielkich opakowań – dla TataStudio każdy projekt jest równie istotny.

Zapraszamy do kontaktu. Bo w końcu kto jak kto, ale Tata na pewno odbierze telefon.